Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Grafton Recruitment

4 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji

  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej

  • Kompleksowa obsługa spotkań biznesowych

  • Zapewnienie właściwego i terminowego przepływu dokumentów

  • Przygotowywanie przesyłek (z dokumentami i produktami firmy), wystawianie listów przewozowych i terminowa ich wysyłka

  • Współpraca z firmami kurierskimi

  • Opracowywanie dokumentów recepcyjnych oraz faktur

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami biura, współpraca z zarządcami budynku i serwisem technicznym

  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia na stanowisku recepcjonisty/ki

  • Zdolności organizacyjne pracy własnej (umiejętność planowania, ustalania priorytetów)

  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2

  • Umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach

  • Rzetelność oraz proaktywność

  • Otwartość oraz komunikatywność

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w zróżnicowanym, zgranym i dynamicznym zespole

  • Profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy

  • Wynagrodzenie 4500 PLN brutto miesięcznie oraz dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna (m.in.: dofinansowanie do karty Multisport, wczasy pod gruszą), możliwość otrzymywania deputatu, program wsparcia

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Lokalizacja biura – Warszawa Powiśle

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy