Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twoje Znamiona

3 3004 300 brutto / mies.
  • Sokołowska 9, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 13:00-21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Sokołowska 9

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Pacjentów ośrodka

  • pomoc administracyjna w trakcie konsultacji lekarskich

  • koordynowanie procesu gromadzenia dokumentacji medycznej

  • przyjmowanie wpłat

  • praca w systemie komputerowym

  • kontakt z pacjentem - telefoniczny, mailowy

  • ustalanie terminów badań i konsultacji lekarskich

  • przypominanie o wizytach kontrolnych

  • potwierdzanie wizyt pacjentów

  • dynamiczna, codzienna optymalizacja grafików

  • kontakt z lekarzami - informowanie o grafiku, ustalanie dostępności

  • zaopatrzenie gabinetu w potrzebne materiały - zamówienia

  • weryfikacja i dbanie o poprawność rozliczeń

  • wpisywanie danych do arkuszy

  • sporządzanie raportów

  • zarządzanie obiegiem dokumentów

  • przyjmowanie, nadawanie i zarządzanie obiegiem korespondencji

  • prowadzenie kalendarza

  • zbieranie i przetwarzanie informacji

  • dbanie o wysoki standard obsługi i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność czasowa - gotowość do pracy w godzinach 8:00 - 21:00 w systemie 8 godzinnym, zmianowym

  • wysoka kultura osobista

  • biegła obsługa komputera

  • komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi

  • najwyższa troska o pacjenta i wysoki poziom empatii

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • życzliwość w stosunku do pacjentów

  • analityczne myślenie

  • nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • poprawność w tekście pisanym

  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań

  • łatwość w wyszukiwaniu informacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • doświadczenie w opiece nad Klientem

  • umiejętności sprzedażowe lub telemarketingowe

To oferujemy

  • oferujemy stabilną pracę, w przyjaznej atmosferze,

  • ciągłe wsparcie i możliwość rozwijania swoich umiejętności,

  • terminowe wypłaty i stabilne zatrudnienie,

  • możliwość awansu na stanowisko Koordynatordynatorki (Koordynatora) placówki,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,

  • darmowe badanie wideodermatoskopowe dla Ciebie oraz zniżka na badania dla Twojej rodziny.

O nas

Firma TwojeZnamiona.pl podejmie współpracę z osobą zaangażowaną, pełną energii i chęci do stawiania czoła nowym wyzwaniom w codziennej pracy.

Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność efektywnego planowania, a organizacja swojej pracy nie jest Ci obca, a dodatkowo spełniając się zawodowo chcesz pomagać innym? Aplikuj poprzez ankietę!