Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

KLINIKA PROMED

5 0005 800 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, do godz 20ej
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Uniwersytecka 5

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Klinika Promed zatrudni recepcjonistkę medyczną w rejestracji naszej przychodni medyczno-stomatologicznej. Chodzi o pracę długoterminową, zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze pacjenta.

Poszukujemy energicznej, miłej, kulturalnej osoby, która szybko się uczy nowych zadań.

Potrzebna znajomość podstawowych programów komputerowych.

Angielski komunikatywny.

Praca od lipca- sierpnia lub września 2022, w zgranym, miłym zespole.

Mieścimy się przy ul. Uniwersyteckiej 5 (wejście od pl. Narutowicza).

Zakres obowiązków:

- zapisywanie pacjentów na wizyty lekarskie oraz stomatologiczne;

- udzielanie informacji o dostępnych usługach;

- realizacja transakcji finansowych, wystawianie

faktur, prowadzenie rozliczeń;

- koordynowanie grafików pracy lekarzy

- przygotowanie dokumentacji pacjentów.

Nasze wymagania

  • Kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność

  • Znajomość pracy przy komputerze

  • Angielski komunikatywny

  • Wykształcenie związane z tematyką zdrowia-dużym plusem

  • możliwość pracy na zmiany- rano lub popołudniu do godziny 20ej lub w systemie 10 -12 godzin- dzień wolny.

To oferujemy

  • Praca w zgranym, pozytywnie motywowanym zespole

  • dobre wynagrodzenie

  • ruchomy czas pracy

  • pakiet usług medycznych

O nas

Nasza przychodnia medyczno-stomatologiczna działa od roku 1994 na Starej Ochocie. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, z dbałością o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów oraz współpracowników.