Oferta pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka

Lionbridge Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jutrzenki 183

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa recepcji; koordynacja kontroli dostępu do biura oraz zamówień;

  • Przyjmowanie gości zewnętrznych;

  • Planowanie oraz koordynacja zakupów produktów spożywczych, papierniczych, marketingowych;

  • Współpraca z obsługą techniczną budynku; zgłaszanie awarii oraz monitorowanie prac remontowych;

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie powierzonych zadań (pocztą, kurierami, cateringiem, taksówkami);

  • Sprawowanie nadzoru nad magazynem administracyjnym, zapasami, pokojami konferencyjnymi, kluczami oraz kartami dostępu;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie ubezpieczeń podróży służbowych;

  • Prowadzenie ewidencji fakur oraz korespondencji.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole;

  • Komunikatywność;

  • Łatwość w rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dzień wolny z okazji urodzin, dofinansowane do urlopu, tzw. „wczasy pod gruszą”);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku – posiadamy biura w ponad 20 krajach;

  • Dostęp do platformy szkoleniowej;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Lionbridge poszukuje Recepcjonisty/Recepcjonistki, który zapewni profesjonalną obsługę recepcji. Jeśli lubisz pracę z ludźmi oraz nowe wyzwania, ta oferta jest dla Ciebie!

Lionbridge enables more than 800 world-leading brands to increase international market share, speed adoption of products and effectively engage their customers in local markets worldwide. Using our innovative cloud technology platforms and our global crowd of more than 100,000 professional cloud workers, we provide translation, digital marketing, global content management and application testing solutions that ensure global brand consistency, local relevancy and technical usability across all touch points of the customer lifecycle. Based in Waltham, MA, USA Lionbridge maintains solution centers in 28 countries.

Przewiń do profilu firmy