Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

MEDICAL HAIR POLAND sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zygmunta Modzelewskiego 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pacjentów telefoniczna i stacjonarna

  • znajomość programu Office ,kasy fiskalnej

  • Obsługa recepcji i pacjentów kliniki

  • * Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie i utrzymanie biura

  • * Koordynacja przepływu dokumentów i korespondencji

  • * Udzielanie informacji na temat usług i rezerwacja wizyt

  • * Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz optymalne funkcjonowanie placówki

  • *Obsługa urządzeń biurowych, kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • * Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • * Obsługa komputerowych aplikacji medycznych

  • * Wystawianie faktur i przyjmowanie opłat za wizyty

  • * Wsparcie pracy lekarzy

  • praca w godz.7-15 i 12-2

Nasze wymagania

  • PREFEROWANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU RECEPCJONISTKI/REJESTRATORKI W PLACÓWCE MEDYCZNEJ

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Angielski pozwalający na swobodną komunikację

  • Znajomość pakietu MS Office (poziom podstawowy wystarczy)

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma zadaniami jednocześnie

  • Punktualność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • Umowa o pracę

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Praca na cały etat

  • Praca zmianowa

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Klinika chirurgiczna - szpital jednodniowy