Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Enodo Advisors Sp. z o.o.

  • Łowicka 62, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:od 9:00 do minimum 13:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łowicka 62

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji i wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

  • rejestrowanie i dystrybucja korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

  • nadawanie i odbiór poczty oraz przesyłek kurierskich,

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • realizacja zakupów i zamówień biurowych,

  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,

  • przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych,

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu w biurze (drukarek, ekspresów do kawy, zmywarek), zgłaszanie usterek firmom serwisowym,

  • nadzór nad firmą sprzątającą oraz ogrodniczą,

  • bezpośrednia współpraca z Office Managerem.

Nasze wymagania

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami (będzie sprawdzana podczas rekrutacji)

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excela), obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,

  • motywacja do pracy, wychodzenie z inicjatywą, zaangażowanie,

  • dokładność, staranność, pamiętanie o zleconych sprawach,

  • umiejętność słuchania oraz otwartość na innych,

  • chęć uczenia się, gotowość do przyjmowania wskazówek,

  • samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,

  • pracę w niepełnym wymiarze, minimum pół etatu,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do minimum 13:00,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową,

  • wygodne miejsce pracy w klimatycznej willi z ogrodem na Starym Mokotowie,

  • dobry dojazd metrem, tramwajem lub rowerem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • lekcje języka angielskiego

W Enodo wierzymy w jakość. Analiza podatkowa powinna być dokładna, trudne rzeczy powinny być przedyskutowane i sprawdzone. Przy takim podejściu minimalizujemy ryzyko błędów i uczymy się. Młodsi mają wsparcie, bardziej doświadczeni zyskują komfort.

Chcesz nas wesprzeć w naszej pracy i tworzyć razem z nami prawdziwą jakość dla naszych klientów? Dołącz do nas. Pracujemy spokojniej i dokładniej, uczymy się i wspieramy. Wiele się zmienia, my także się rozwijamy - ale nasza atmosfera pracy i podejście do ludzi pozostaje takie samo.

Przewiń do profilu firmy