Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o.

  • Obozowa 57
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Obozowa 57

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji w tym między innymi: odbiór i nadawanie poczty i przesyłek kurierskich, odbieranie telefonów na sekretariacie biura, prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej, praca z dokumentami ubezpieczeniowymi, wprowadzanie faktur i innych dokumentów do programu archiwizacyjnego, skanowanie dokumentów, zamawianie art. biurowych i biletów do podróży służbowych pracowników
  • Podejmowanie i obsługa gości w salach konferencyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na recepcji minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość programów MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu i miejsca pracy
  • Dokładność
  • Zaradność
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiety socjalne: opieka medyczna i polisa na życie

Ogłoszenie archiwalne