Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Europ Assistance Polska, filia międzynarodowej grupy z branży ubezpieczeniowej, wiodącej na świecie na rynku usług assistance, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prace związane z prowadzeniem recepcji, w tym zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą,
  • rejestracja dokumentów,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • zarządzanie materiałami biurowymi,
  • obsługa gości Spółki,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura,
  • współpraca z innymi działami firmy i zapewnienie płynnego przepływu informacji między nimi,
  • organizacja wyjazdów służbowych, spotkań z klientami, dokonywanie rezerwacji itp.,
  • inne czynności administracyjno-biurowe.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów to:

  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość obsługi komputera (Ms Office, środowisko Windows) oraz urządzeń biurowych,
  • wysoka komunikatywność,
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych,
  • wysoka kultura osobista.

Ze swojej strony oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne benefity,
  • możliwość rozwoju.
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się