Recepcjonista/Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo Naukowe PWN SA
    ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
    www.pwn.pl

    Wydawnictwo Naukowe PWN realizuje misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, z których nasi Klienci będą korzystać przez całe życie. Każdego roku nakładem PWN ukazuje się ponad 200 tytułów, w tym publikacje książkowe, e-booki, aplikacje mobilne oraz produkty multimedialne. PWN konsekwentnie umacnia oraz rozszerza swoją działalność dostawcy usług wydawniczych, szkoleniowych i konferencyjnych. Stawiamy na rozwój technologii i różnorodność produktów. Przykładami są pierwsza w Polsce wirtualna czytelnia książek dla klientów instytucjonalnych – IBUK Libra oraz intensywne kursy programistyczne prowadzone przez Reaktor PWN.

    Obecnie poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • organizacja pracy recepcji oraz przyjmowanie gości firmy,
    • wysyłka korespondencji oraz rejestracja dokumentów przychodzących do firmy,
    • nadawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich,
    • archiwizacja i skanowanie dokumentów,
    • współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

    Oczekiwania:

    • wysokie umiejętności organizacyjne,
    • pro aktywne podejście do realizowanych zadań,
    • dobra umiejętność działania w środowisku wymagającym radzenia sobie z wieloma priorytetami w tym samym czasie,
      Mile widziane: dobra znajomość języka angielskiego.

    W zamian oferujemy:

    • umowę o pracę i potrzebne narzędzia;
    • opiekę medyczną.

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Nasze wartości
    top