Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista / Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy Sp.k.

    Clifford Chance jest jedną z wiodących międzynarodowych firm prawniczych,
    która obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Praca od godz. 13.00 do godz. 21.00

    • obsługa centrali telefonicznej, organizowanie videokonferencji;
    • obsługa sal konferencyjnych podczas spotkań z klientami;
    • organizowanie i zamawianie cateringu na spotkania z klientami;
    • obsługa korespondencji.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
    • rzetelność;
    • zaangażowanie;
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku prawniczym;
    • przyjazną atmosferę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lwowskiej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.