Recepcjonista/Recepcjonistka

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa recepcji głównej

  • Przyjmowanie gości zewnętrznych

  • Zarządzanie salami konferencyjnymi

  • Obsługa przychodzących rozmów telefonicznych

  • Współpraca z serwisem technicznym i sprzątającym

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Status studenta/ki – studiów zaocznych – pracujmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00 lub 9.00-17.00

  • Potrafisz swobodnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. poziom B1)

  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point

  • Jesteś osobą kulturalną, która z każdym potrafi się porozumieć

  • Możesz pochwalić się umiejętnościami organizacyjnymi

  • Samodzielność, umiejętność logicznego myślenia

  • Proaktywna postawa i pozytywne usposobienie

To oferujemy

  • Pełną wyzwań procę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej

  • Praca w wyjątkowej branży lotniczej

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazne środowisko nakierowane na współpracę

  • Wsparcie przełożonego we wdrożeniu oraz procesie rozwoju kompetencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie