Recepcjonista / Recepcjonistka

Schindler Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:13:00 -17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Postępu 12A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy recepcji

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Przyjmowanie i wysyłanie przesyłek kurierskich

  • Tworzenie kart przekazania odpadów

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Przyjmowanie gości firmy

  • Wspieranie innych działów firmy w pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane na podobnym stanowisku)

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Otwartość na kontakty z ludźmi

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem branżowym

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu (13:00-17:00)

  • Pracę w dynamicznym i inspirującym zespole

  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast. Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności. Wszystkie te zadania wykonujemy z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, korzystających z naszych urządzeń. Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim. Wyróżnia nas nie tylko szwajcarski rodowód, ale też innowacyjność naszych rozwiązań oraz eksperci, którzy współtworzą nasz zespół.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób. Pracując w Schindler wywindujesz swoją wiedzę, umiejętności i zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która nigdy nie stoi w miejscu.

Przewiń do profilu firmy