Oferta pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

HOTELE DIAMENT S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gości hotelowych z zachowaniem najwyższych standardów,

  • odpowiadanie na zapytania i prośby ze strony gości,

  • prezentowanie oferty hotelu, celem pozyskania nowych klientów,

  • realizowanie strategii sprzedaży hotelu zgodnie z polityką sieci Hotele Diament S.A.,

  • praca w godzinach nocnych,

  • reprezentowanie hotelu,

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • nastawienie na pracę w godzinach nocnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,

  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,

  • wysokiej kultura osobista,

  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excell),

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się Spółki,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Do nowo otwieranego HOTELU DIAMENT PLAZA KATOWICE poszukujemy pozytywnych osobowości oraz otwartych na rozwój i współpracę Kandydatów.

Przewiń do profilu firmy