Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka z biegłym angielskim

Poznań Apartments TowarowaO firmie

4 6805 500 brutto / mies.
  • Towarowa 37
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poznań Apartments Towarowa

Towarowa 37

Poznań

Poznań Apartments to komfortowe apartamenty na doby usytuowane w samym sercu Poznania, przy ul. Towarowej 37, 39 i 41

Obecnie posiadamy 60 apartamentów a już niebawem ich liczba wzrośnie do 120

Poszukujemy kandydatów na stanowisko recepcjonistka / recepcjonista w Recepcji Apartamentów Poznań Apartments www.poznanapartments.com.

Serdecznie zapraszam do składania aplikacji osoby, którym zależy na stabilnym zatrudnieniu w firmie będącej liderem na lokalnym rynku.

Obowiązki:

  • Obsługa gości apartamentowych zgodnie z najwyższymi standardami obsługi
  • Koordynacja pracy housekeepingu
  • Obsługa systemów rezerwacyjnych KW Hotel, ProfitSuite
  • Odpowiadanie na korespondencję mailową z gośćmi apartamentów
  • Telefoniczne przyjmowanie rezerwacji
  • Maksymalizowanie przychodów obiektu poprzez sprzedaż apartamentów i usług dodatkowych
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Recepcjonisty hotelowego
  • Wykształcenie wyższe
  • Pozytywna energia
  • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych oraz pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość kilku języków
  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na najwyższą jakość obsługi gościa
  • Ukierunkowanie na osiąganie wysokich wyników
  • Uśmiech na twarzy, punktualność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie 3600 zł netto + 1 % prowizja od obrotu firmy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • kontakt z ciekawymi ludźmi z różnych krajów
  • szkolenie z zakresu obsługi systemów komputerowych używanych w recepcji

CV prosimy przesyłać na maila [email protected]

Ogłoszenie archiwalne