Oferta pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka

FCC Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:
Miejsce pracy: Zabrze

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • bieżącą obsługę recepcji (w tym obsługę połączeń telefonicznych, terminarzy spotkań)
    z dbałością o standardy korporacyjne
  • odbiór, ewidencjonowanie i wysyłkę korespondencji (w tym faktur)
  • dbanie o wizerunek recepcji oraz sal konferencyjnych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • obsługę gości i spotkań biznesowych
  • ewidencja i archiwizacja dokumentów w tym umów
  • redagowanie dokumentów (w pism i wniosków)
  • na polecenie przełożonego zlecanie usług (tłumaczenia, usługi porządkowe, catering)
  • wdrażanie procesów i programów wpływających na terminowość i jakość pracy biurowej
  • inne, bieżące prace recepcyjno – sekretarskie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w recepcji lub sekretariacie mile widziane
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (m.in. Word, Excel, Outlook)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w otwartym zespole współpracowników
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • silne i dynamiczne wsparcie międzynarodowej firmy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji przeprowadzonej na stanowisko „Recepcjonista/Recepcjonistka” w FCC Polska Sp. z o.o. (zgoda w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy