Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

ASPRE Jarosław Gania

  • Franciszkańska 8, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Franciszkańska 8

Zabrze

Twój zakres obowiązków

przyjmowanie rezerwacji i obsługa systemu rezerwacyjnego, a także bieżąca obsługa gości Hotelu ALPEX***.

Nasze wymagania

  • przynajmniej średnie wykształcenie,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

O nas

Hotel ALPEX*** w Zabrzu zatrudni RECEPCJONISTKĘ / RECEPCJONISTĘ.

Ofertę pracy kierujemy do osób cechujących się otwartością w relacjach międzyludzkich, znających język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, posiadających przynajmniej średnie wykształcenie.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem, uwzględnianym na etapie rekrutacji.

Zapewniamy stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

O szczegółach oferty powiadomimy w trakcie spotkania rekrutacyjnego.

Zapraszamy do składania cv.