Oferta pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka

Action S.A.

  • Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

    Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnej i długofalowej relacji z pracownikami, klientami i sportowcami,

  • zarządzanie kalendarzem rezerwacji,

  • telefoniczna/mailowa obsługa klienta,

  • dbanie o serwis urządzeń i wyposażenia AirZone

  • współpraca z zarządcami budynku i serwisem technicznym,

  • dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, salek treningowych i przestrzeni wspólnych,

  • praca dwuzmianowa siedmiogodzinna od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00-14.00 i 14.00-21.00 oraz w dwie soboty w godz. 09.00 - 14.00.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy z klientem na podobnym stanowisku,

  • dobrej organizacji pracy,

  • obsługa programów komputerowych (MS OFFICE),

  • zdolności w relacji sprzedaży bezpośredniej,

  • wysokiej kultury osobistej,

Mile widziane

  • ukończone studia wyższe AWF lub pokrewne,

  • ukończone kursy/szkolenia z zakresu sportu, dietetyki, fizjoterapii.

To oferujemy

  • wynagrodzenie 25 brutto/godz. wypłacane zawsze na czas,

  • elastyczność w systemie zmian,

  • intensywny rozwój z możliwością awansu wewnątrz struktury firmy,

  • regularne szkolenia z zakresu treningu wysokościowego,

  • możliwość rozwoju przy innowacyjnej usłudze sportowej,

  • pracę w jedynym takim miejscu w okolicach Piaseczna,

  • regularny kontakt ze sportowcami i ambasadorami AirZone.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • sala do Squasha

Etapy rekrutacji
1

1. Wysyłasz CV

2

My weryfikujemy i zapraszamy wybranych kandydatów

3

Spotkanie odbywa się odrazy z przełożonym i HRem

4

w przeciągu tygodnia dajemy odpowiedź bez względu na wynik

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne). ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.

Przewiń do profilu firmy