Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista - Sprzedawca w gabinecie medycyny estetycznej

PRAKTYKA LEKARSKA ŁUKASZ PREIBISZ

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Gabinet medycyny estetycznej Preibisz Skindoctors poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonista - Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa Pacjenta
  • analiza potrzeb Pacjentów i doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Pacjentów
  • budowanie relacji z Pacjentem
  • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
  • dbanie o pozytywny wizerunek Kliniki
  • współpraca z zespołem lekarzy i kosmetologów

Wymagania:

  • zainteresowanie medycyną i kosmetologią
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania relacji z Pacjentami
  • kreatywność w sprzedaży
  • na TAK z nowymi wyzwaniami

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • wdrożenie w zakres obowiązków
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji

Ogłoszenie archiwalne