Oferta pracy

Recepcjonista

Centrum Obsługi Administracji RządowejO firmie

3 500‐4 000 zł brutto / mies.
  • Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Centrum Obsługi Administracji Rządowej jest instytucją gospodarki budżetowej, odpowiedzialną za kompleksową obsługę KPRM, pełnimy funkcję centralnego zamawiającego dla jednostek administracji rządowej. Zajmujemy się realizacją szeregu usług na poziomie centralnym dla sektora rządowego.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres zadań do realizacji na stanowisku pracy:

  • obsługa gości Ośrodka Wypoczynkowego Łańsk - meldowanie i  wymeldowywanie;
  • dokonywanie rozliczeń recepcyjnych;
  • aktywna sprzedaż pobytów w Ośrodku Wypoczynkowym Łańsk;
  •  udzielanie pełnej informacji na temat oferty Ośrodka Wypoczynkowego Łańsk.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego;
  • znajomości języka obcego (preferowany język niemiecki lub angielski na poziomie średniozaawansowanym);
  • punktualności;
  • dobrej organizacji.

Mile widziane:

  • wysoka kultura osobista;
  • miła aparycja;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji działającej od lat na rynku;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Co musisz zrobić:

  • przygotować cv z wskazaniem przebiegu pracy zawodowej;

Swoje oferty możecie Państwo składać do 31.10.2020 r.

Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy