Oferta pracy

Recepcjonista/stka Szczecin

Sodexo Polska Sp. z o.o.

4 8005 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu biura oraz planowanie czynności konserwacyjnych.

  • Planowanie oraz wdrażanie działań sugerowanych przez dział Security.

  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami oraz zarządcą budynkowym.

  • Globalne oraz lokalne raportowanie.

  • Planowanie i koordynacja działań związanych z przeprowadzkami, remontami, dostawami.

  • Monitorowanie wykorzystania budżetu zgodnie z założonym planem.

  • Administracja wewnętrznego systemu rezerwacyjnego oraz prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych.

  • Koordynacja wewnętrznych wydarzeń, planowanie wewnętrznej komunikacji.

  • Przyjmowanie gości wchodzących do biura, wydawanie kart dostępu.

  • Przyjmowanie poczty oraz wysyłanie/przyjmowanie przesyłek kurierskich.

  • Zarządzanie i rejestracja zużycia środków chemicznych, spożywczych oraz materiałów biurowych.

  • Wykonywanie dodatkowych poleceń służbowych od przełożonych.

  • Ewentualne dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Znajomość pakietu Office

  • Znajomość języka angielskiego - poziom C1

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • Bony na święta

  • Refundacja do okularów korygujących wzrok