Oferta pracy

Recepcjonista/tka – Asystent/ka biura

MULTIDEKORO firmie

  • Piastów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Multidekor, wiodąca firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie najbardziej prestiżowych dekoracji świątecznych. Rozświetlamy i dekorujemy obiekty w Polsce (twórcy iluminacji świątecznej Warszawy) i na świecie: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji czy we Francji, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kazachstanie

Recepcjonista/tka – Asystent/ka biuraNumer ref.: Numer referencyjny: R/09/2020

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie organizacji i sprawnego funkcjonowania recepcji;
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki mailowej;
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym przesyłek kurierskich;
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i informacji w biurze;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych;
  • Obsługa ubezpieczeń dotyczących floty samochodowej, działalności i mienia firmowego;
  • Zamówienia materiałów biurowych i przemysłowych do biura;
  • Nadzór nad firmą sprzątającą;
  • Organizacja wyjazdów służbowych (zakup biletów, rezerwacja hoteli, wynajem samochodów);
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu i urządzeń biurowych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, energia i inicjatywa;
  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, stabilne warunki zatrudnienia;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne;
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny, klikając w przycisk Aplikuj teraz pod ogłoszeniem. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Multidekor z siedzibą w Piastowie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy