Recepcjonista(tka)/Asystent(tka) Biura

InPost

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

InPost

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura

  • przyjmowanie i obsługa gości – rezerwacja sal konferencyjnych

  • organizacja spotkań (materiały, catering)

  • stały kontakt z Biurem Zarządu w Centrali Firmy

  • dbałość o nienaganny wygląd recepcji i sal konferencyjnych oraz o techniczny stan powierzchni biurowej

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na Recepcji lub w obsłudze klienta

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • dyspozycyjność - praca stacjonarna w biurze

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • kompleksowe wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

InPost

Nasza firma – lider branży kurierskiej – stawia na innowacje, rozwój i dynamikę. Jeśli chcesz być częścią nowoczesnej firmy, masz kreatywne myślenie i czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych, dołącz do #TEAMINPOST.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy