Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/-tka Asystent/-tka Plant Managera

"DBI PLASTICS" sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

"DBI PLASTICS" sp. z o.o.

Towarowa 30

Świdnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji, odbieranie i przełączanie połączeń telefonicznych;
  • przyjmowanie gości i klientów;
  • obsługa poczty e-mailowej oraz przygotowywanie listy zadań;
  • zakupy materiałów biurowych;
  • praca administracyjna dotycząca funkcjonowania zakładu;
  • organizowanie podróży służbowych;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z podróżami służbowymi;
  • zapewnienie wsparcia logistycznego oraz technicznego podczas spotkań, konferencji oraz warsztatów;
  • pomoc w analizie i wprowadzaniu danych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
  • bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie warunek konieczny;
  • swobodne posługiwanie się programami MS Excel, Word, PowerPoint;
  • precyzja i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
  • pozytywne nastawienie;
  • umiejętność pracy w zespole i budowanie dobrych relacji z współpracownikami;
  • entuzjazm w wykonywaniu dziennych obowiązków;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • inicjatywa i kreatywność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość realizowania własnych inicjatyw;
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • imprezy integracyjne;
  • pakiet socjalny dla pracownika (prywatna opieka medyczna);
  • każdego dnia kawa, herbata, świeże owoce.

DBI Plastics was founded in 1937 as one of the first manufacturers of plastics in Denmark. Today, DBI is a global company AAA rated and certified according to: IATF16949:2016, ISO9001:2015, ISO14001:2015, and ISO50001:2011. Our key business focus area is strategic protective solutions, based on system solutions for Machines, and Engineering industries, and individual developments, as well as connect solutions dedicated to Automotive industry. DBI has offices in Denmark, Poland, USA, and China.

Recepcjonista/-tka Asystent/-tka Plant Managera, Towarowa 30, Świdnica