Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/tka – Kasjer/ka

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 05.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Lion Motors to dealer samochodów marki Peugeot. Firma wchodzi w skład grupy PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Obecnie Lion Motors jest autoryzowanym dealerem Peugeot w Piasecznie k/Warszawy i Katowicach.

W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Obsługa Recepcji
  • Witanie klientów, kierowanie ich do odpowiednich działów
  • Obsługa rozmów telefonicznych
  • Przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi klienta
  • Prowadzenie firmowej kasy fiskalnej
  • Kierowanie przepływem Klientów i udzielanie ogólnych informacji
  • Wsparcie wszystkich działów firmy zapewniając sprawną obsługę Klienta
  • Zamawianie materiałów biurowych
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Obsługa spotkań organizowanych w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość obsługi komputera MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Otwartość w stosunku do klientów
  • Komunikatywność
  • Bezkonfliktowość
  • Poczucie odpowiedzialności
  • Predyspozycje do współpracy w zespole
  • Miła aparycja

Oferujemy:

Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy. Szeroki pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV do dnia 31.12.2017r.
za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z późn. zm”.