Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/tka - Kasjer/ka

  • Falenty, Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes Benz. Firma wchodzi w skład grupy PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe.

    W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy odpowiedniego Kandydata do naszej siedziby  MB Motors w Falentach k/Warszawy (obok Janek, 20 minut od centrum Warszawy, obok trasy S2 i S8), na stanowisko:

    Miejsce pracy: Falenty k/Warszawy

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • Obsługa Recepcji
    • Witanie klientów, kierowanie ich do odpowiednich działów
    • Obsługa rozmów telefonicznych
    • Przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi klienta
    • Prowadzenie firmowej kasy fiskalnej
    • Kierowanie przepływem Klientów i udzielanie ogólnych informacji
    • Wsparcie wszystkich działów firmy zapewniając sprawną obsługę Klienta
    • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    • Obsługa spotkań organizowanych w salonie

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w obsłudze klienta
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość obsługi komputera MS Office
    • Otwartość w stosunku do klientów
    • Komunikatywność, bezkonfliktowość
    • Poczucie odpowiedzialności
    • Predyspozycje do współpracy w zespole
    • Miła aparycja i wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia i możliwość awansu
    • Zdobywanie doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów
    • Pracę w nowoczesnym obiekcie
    • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
    • Benefity pracownicze: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonych przez PGA Polska Sp. z o. o. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z późn. zm”

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PGA Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 47, 00-715 Warszawa;

    Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;

    Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;

    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez PGA Polska Sp. z o.o.;

    Posiada Pan/Pani prawo żądania od PGA Polska Sp. z o. o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected];

    Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;

    Prawo wycofania zgody: Może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/Pani zgody przed jej wycofaniem;

    Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);

    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.

    Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu (np. pracuj.pl);

    Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.