Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Recepcjonista/-tka

Wenglorz Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • Bieżąca obsługa sekretariatu biura, udzielanie informacji telefonicznych i mailowych, obsługa korespondencji

  • Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży, rozliczanie delegacji

  • Zapewnienie płynnego obiegu informacji w biurze oraz między spółkami Grupy Wenglorz

  • Organizacja spotkań i podróży służbowych

  • Wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i elokwencja

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej

  • Nowoczesne narzędzia oraz komfortowe warunki pracy

  • Owocowe poniedziałki

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Wenglorz Sp. z o.o.

Dołącz do zespołu firmy Wenglorz, uznanego producenta konstrukcji stalowych. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która jest wykonawcą generalnym obiektów przemysłowych, wytwórni pasz oraz urządzeń specjalistycznych. Do grona naszych klientów zaliczają się m.in. Wipasz, Ekoplon, De Heus, Cedrob i Cargill.

Przewiń do profilu firmy