Oferta pracy

Recepcjonista/-tka

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sokołowska 10

Raszyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych

  • Obsługa połączeń telefonicznych

  • Zarządzanie salami konferencyjnymi

  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą, przyjmowanie i nadawanie przesyłek kurierskich

  • Zamawianie materiałów biurowych

  • Dbanie o wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym PowerPoint)

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, obowiązkowość, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system benefitów

  • Dla dojeżdżających z Warszawy możliwość korzystania z autokaru dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

www.hellmann.com

Przewiń do profilu firmy