Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/tka - Rejestrator/ka

DER-MED

  • Krzywa 8, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

DER-MED

Krzywa 8

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów

  • udzielanie rzetelnych informacji o wszystkich usługach centrum

  • obsługa kalendarza wizyt lekarzy i kosmetologów

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

  • miła aparycja i wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań oraz stabilną pracę

  • przyjazną atmosferę

  • umowę o pracę

  • pakiet zniżek przy zabiegach dla siebie i rodziny

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

DER-MED

Centrum DER-MED to nowoczesna Klinika Urody i ugruntowana marka, która od wielu lat pozwala spełniać marzenia o pięknym wyglądzie, oferując najnowocześniejsze zabiegi z zakresu: liposukcji, przeszczepu włosów, laseroterapii, medycyny estetycznej, zabiegów anti-aging oraz kosmetyki twarzy i ciała.

Przewiń do profilu firmy