Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/tka

DAKAR - TOYOTA RZESZÓW Sp. z o.o. Sp. k.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Nawiązywaniu kontaktu z klientem z zachowaniem standardów marki

  • Obsługa gości i pracowników salonu

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • Profesjonalna telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej średnie wykształcenie

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność, skrupulatność, dokładność i sumienność

  • Znajomość pakietu Ms Office

  • Otwartość i komunikatywność w kontakcie z klientami

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną i chęć poszerzania wiedzy w tym zakresie

  • Sprawna obsługa komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klientów

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Wsparcie współpracowników i przełożonych

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynkach motoryzacyjnych

  • Pakiet socjalny

O nas

Salon Dakar Toyota Rzeszów poszukuje pracownika na stanowisko: Recepcjonista/tka.

Miejsce pracy w Świlczy k/ Rzeszowa