Recepcjonista/tka Spa

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-10-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego/tej
    Recepcjonisty/tki Spa
    Miejsce pracy: Świnoujście

    Obowiązki:

    • udzielanie informacji na temat świadczonych usług w strefie spa,
    • dokonywanie rezerwacji zabiegów,
    • obsługa kasy fiskalnej oraz systemu komputerowego.

    Praca stała.

    Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie, miłe usposobienie, umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami spa.

    Warunek konieczny: znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
    Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe, system premiowy.

    Nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness oraz posiłków pracowniczych, a także ubezpieczenia grupowego.

    Aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

    Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.