Oferta pracy

Recepcjonista/tka w Kancelarii Adwokackiej

Adecco Poland Sp. z o.o.

4 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji głównej (witanie gości, udzielanie informacji),
    Zarządzanie obiegiem dokumentów (korespondencja przychodząca i wychodząca),
  • Koordynacja spotkań biznesowych (zarządzanie salkami konferencyjnymi, organizacja cateringu, taksówek),
  • Obsługa telefonu i maila firmowego,
  • Współpraca z zarządcą budynku oraz zewnętrznymi dostawcami,
  • Wsparcie innych działów firmy (finansowy, IT).

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • Doświadczenie w pracy na recepcji, mile widziane - w kancelarii,
  • Znajomość pakietu Ms. Office,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco od zaraz,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 brutto/miesięcznie,
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne,
  • Zatrudnienie w dużej i prestiżowej firmie,
  • Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne