Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-tka

Business Lease PolandO firmie

  • Taśmowa 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Business Lease Poland

Taśmowa 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Witanie gości i dbanie o organizację spotkań wewnętrznych,

  • Koordynowanie wysyłki przesyłek/listów/faktur,

  • Rejestracja poczty przychodzącej,

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,

  • Zamawianie niezbędnych artykułów biurowych,

  • Obsługa zgłaszania usterek powierzchni biurowej,

  • Dbanie o wizerunek i wystrój firmy,

  • Zapewnianie wsparcia administracyjnego dla różnych działów w firmie.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która może podjąć pracę w pełnym wymiarze czasu, chce rozwijać się w międzynarodowej firmie i lubi uczyć się nowych rzeczy,

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1),

  • Posiadanie wiedzy jak stworzyć formalny dokument w Word i zrobić tabelę w Excelu:)

  • Odpowiedzialność w podchodzeniu do powierzonych zadań,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność i wychodzenie z inicjatywą,

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Business Lease B.V. powstała w 1989 roku i od roku 1996 działa jako jeden z oddziałów Auto Binck Holding. Business Lease posiada swoje oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Business Lease jest jedną z pierwszych firm leasingowych na rynku, dla której wysoka jakość świadczonych usług stała się głównym kluczem do osiągnięcia zadowolenia Klienta.

Polski oddział Business Lease powstał w połowie 2001 roku. Kilkanaście lat działalności na rynku pozwoliło nam zdobyć nie tylko szanowaną pozycję, ale przede wszystkim satysfakcję i zaufanie Klientów. Mniejsza struktura organizacyjna daje nam możliwość partnerskiego podejścia do Klienta, większej elastyczności i mniejszej proceduralności. Pozwala nam na szybsze procesowanie zadań, zarówno po stronie handlowej, jak i operacyjnej, szybszą decyzyjność w każdym zakresie. Każdy Klient jest ważny i we współpracy z Klientem kierujemy się ideą stałego ulepszania jakości obsługi.

Przewiń do profilu firmy