Oferta pracy

Recepcjonista/-tka

Malo Clinic Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kliniką stomatologiczną, specjalizujemy się w implantologii i stomatologii estetycznej. Oferujemy pełną opiekę stomatologiczną (przede wszystkim zabiegi z zakresu zaawansowanej chirurgii implantologicznej). Działamy w Polsce od 2009 roku, nasza placówka mieści się w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty (-tki) w naszej klinice.

Praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku.

  • obsługa Klientów (rejestracja nowych pacjentów, umawianie wizyt, udzielanie informacji o świadczonych usługach - telefon, mail, inne kanały komunikacji)
  • rozliczenia z Klientami (fakturowanie, przyjmowanie płatności gotówkowych oraz kartami płatniczymi)
  • praca z programem medyczno-księgowym
  • raporty dzienne sprzedaży
  • archiwizacja dokumentacji medycznej
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy biurowej, najchętniej na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywności i chęci do pracy z Klientem
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • obowiązkowości, dokładności, umiejętności ustalania priorytetów
  • dyskrecji
  • punktualności

Praca na podobnym stanowisku (recepcjonista/-tka medyczny/-a, rejestrator/-ka medyczny/-a) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przeszkolenie stanowiskowe
  • stabilność zatrudnienia w firmie międzynarodowej
  • dofinansowanie do nauki jęz. angielskiego
  • owocowe piątki i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy