Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-tka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Recepcjonista/Recepcjonistka
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Zakres zadań:

    • Obsługa Gości biura,
    • Zarządzanie obiegiem oraz dystrybucją korespondencji biurowej,
    • Dbanie o bieżące zamówienia biurowe,
    • Monitoring rezerwacji pomieszczeń biurowych, odpowiadanie na bieżące potrzeby,
    • Codzienny nadzór nad przestrzenią biurową.

    Wymagania:

    Jako kandydat/ka idealny/a:

    • Znasz j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • Posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiesz odnaleźć się w bardziej lub mniej formalnych sytuacjach,
    • Szukasz rozwiązań, zamiast problemów,
    • Bierzesz pełną odpowiedzialność za wykonywane zadania,
    • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzez agencję zewnętrzną Możliwości rozwoju w ramach organizacji,
    • System premiowy uzależniony od realizacji indywidualnych celów oraz celów stawianych przed organizacją,
    • Bogaty pakiet benefitów.