Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/tka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania na tym stanowisku to:

    • Kompleksowa obsługa recepcji i sal konferencyjnych,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • Dbanie o estetykę biura,
    • Organizacja podróży służbowych dla pracowników biura - rezerwacja biletów kolejowych, miejsc hotelowych, zamawianie taksówek itp.,
    • Zarządzanie korespondencją firmową,
    • Współpraca z kurierami i pocztą polską,
    • Przyjmowanie gości,
    • Obsługa urządzeń biurowych,
    • Inne prace administracyjno-biurowe.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka,
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany system zaoczny),
    • Praktyczna znajomość programów komputerowych w tym środowiska MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność i  punktualność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, wymiennie w godzinach 7:30-15:30, 11:30-19:30,
    • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie zmianowym,
    • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie i inne benefity,
    • Pracę dla rynkowego lidera,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
    • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się środowisku.