Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista w Hotelu Holiday Inn

Hotele Grupy Budizol S.A.O firmie

2 9004 000 brutto / mies.
  • Grodzka 36, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hotele Grupy Budizol S.A.

Grodzka 36

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gości hotelowych

  • dokonywanie rezerwacji

  • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności

  • udzielanie informacji i dbanie o komfort gości

  • mile widziana znajomość programu Opera

Nasze wymagania

  • swobodnie porozumiewasz się w j. angielskim

  • masz pozytywne i otwarte usposobienie

  • jesteś zorientowany/-a na klienta

  • reprezentujesz wysoką kulturę osobistą

  • jesteś gotów/-a do pracy zmianowej

To oferujemy

  • wynagrodzenie 2900-4000 zł brutto

  • dobrą atmosferę pracy

  • umowę o pracę na pełny etat w wiarygodnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • system premiowy

  • pakiet ubezpieczeń dla pracownika i członków rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki we wszystkich hotelach i restauracjach sieci IHG na całym świecie

  • możliwość rozwoju w strukturach grupy

Hotele Holiday Inn są najbardziej popularną marką należącą do jednej z największych sieci hotelowych na świecie jaką jest InterContinental Hotels Group. Hotele Holiday Inn są w pełni przygotowane dla potrzeb zarówno Gości podróżujących w sprawach służbowych jak również tych, którzy wybierając nas pragną wypocząć w przyjemnej atmosferze i skorzystać z oferowanych przez hotel atrakcji takich jak: luksusowe restauracje, Room Service, MiniGym.

Przewiń do profilu firmy