Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista w nocy - Night audit m/k

  • 82335 Berg am Starnberger See, Niemcy
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Privathotels Dr. Lohbeck GmbH & Co. KG Seehotel Leoni

    Bezpośrednio na wschodnim brzegu  jeziora Starnberg, niedaleko Monachium,  jest położony 4 gwiazdkowy hotel Leoni, nasz mały, ukryty klejnot.

    Oprócz 69 nowocześnie urządzonych pokoi, hotel posiada SPA z sauną, łaźnię, kryty basen oraz dwa pomieszczenia restauracyjne, taras z widokiem na jezioro i 4 sale konferencyjne.

    W trybie pilnym szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: 82335 Berg am Starnberger See

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie bezproblemowego przebiegu pracy hotelu w nocy
    • Check In & Check Out naszych międzynarodowych gości
    • Rozliczenie dzienne wpływów z gotówki i z kart kredytowych
    • Prace administracyjne
    • Obchody i kontrole bezpieczeństwa
    • Prowadzenie kasy hotelowej
    • Wprowadzanie rezerwacji do systemu

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe hotelarskie lub inne istotne doświadczenie
    • Wysoki poziom odpowiedzialności
    • Wyostrzony zmysł gościnności
    • Wysoki poziom osobistego zaangażowania
    • Dobry poziom języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
    • Mile widziane doświadczenie z  programem Fidelio Suite8
    • Chęć do pracy w godzinach nocnych

    Oferujemy:

    • Oferujemy możliwość wynajęcia pokoju w domu dla personelu.
    • Samochód lub inny pojazd jest niezbędny do dojazdu do pracy.
    Czy nasze wymagania odpowiadają Państwa umiejętnościom i upodobaniom?
    Prosimy o przesłanie kompletu dokumentów aplikacyjnych drogą mailową w języku niemieckim  z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwania finansowe.

    CV, list motywacyjny, referencje

    Osoba kontaktowa: Pani Claudia Duschl

    Privathotels Dr. Lohbeck GmbH & Co.KG

    Seehotel Leoni

    Assenbucher Str. 44

    82335 Berg, Deutschland

    Telefon: +49 (0) 8151 5060

     Internet: www.seehotel-leoni.com