Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista w salonie sprzedaży

Toyota & Lexus Romanowski

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie recepcji firmy (telefony, korespondencja, umawianie kalendarza wizyt, etc.)

  • witanie oraz obsługa klientów salonu

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji między działami i pracownikami

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • pomoc w organizacji imprez o charakterze promocyjnym

  • prowadzenie ewidencji samochodów testowych i innych niezbędnych w bieżącej działalności

  • zadania administracyjne, archiwizacja dokumentów sprzedaży, zlecanie rejestracji pojazdów i inne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane na podobnym stanowisku, recepcja/sekretariat)

  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • łatwość nawiązywania kontaktów i dobra organizacja pracy

  • miła aparycja, poprawna dykcja i wysoka kultura osobista

  • umiejętności kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami

  • uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta

  • dyspozycyjność,

  • chęć poszerzania swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Atrakcyjna oferta pracownicza – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń

  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku w głównej mierze będzie polegała na koordynacji ruchu w salonie poprzez codzienną obsługę bezpośrednią jak również telefoniczną Klientów naszego salonu plus wsparcie administracyjne dla działu handlowego.

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV ze ZDJĘCIEM.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Toyota Romanowski, jedyny autoryzowany dealer Toyoty i Lexusa w Radomiu w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje profesjonalnego kandydata/ki w charakterze: Recepcjonista w salonie sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy