Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-05
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to hotel należący do marki cieszącej się od kilkudziesięciu lat doskonałą reputacją na całym świecie.

    Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym miejscu, w którym troszczymy się nie tylko o gości, ale także o pracowników zapraszamy do aplikowania.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
    • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów marki
    • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
    • Maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług
    • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych
    • Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
    • Reprezentacja marki Hilton, zgodna z obowiązującymi standardami sieciowymi

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
    • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
    • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
    • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku Hotelu i marki Hilton
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu
    • Znajomość systemu hotelowego Opera oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym i dynamicznym zespole hotelu sieci Hilton International
    • Opiekę medyczną w renomowanej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – stałe + prowizja od sprzedaży usług dodatkowych
    • Możliwość rozwoju zawodowego zarówno w hotelu, jak i w sieci
    • Możliwość korzystania ze stawek pracowniczych w hotelach Hilton na całym świecie
    • Pakiet ciekawych szkoleń

    Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny poprzez "Aplikuj teraz"

    Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

    „Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polaris Hospitality Enterprises  Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Polaris Hospitality Enterprises  Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.)

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/podaniu o pracę przez Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku. „