Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Administrator Biura

Asplex Sp z o.o.

Graniczna 8D

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja wizyt gości (spotkania, rezerwacja hoteli, zamawianie transportu)

  • Odbieranie telefonów, odpowiadanie na e-maile

  • Współpraca z pocztą i firmami kurierskimi oraz zarządzanie korespondencją

  • Koordynowanie i zarządzanie terminami, spotkaniami i harmonogramem sal konferencyjnych

  • Nadzór nad salami konferencyjnymi (przygotowanie sal na rozmowy, wizyty gości, spotkania wewnętrzne)

  • Współpraca z dostawcami materiałów biurowych oraz zamawianie innych artykułów w razie potrzeby (przygotowanie i weryfikacja zamówień)

  • Współpraca z dostawcami cateringu

  • Weryfikacja faktur od dostawców oraz monitorowanie należności

  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentów biurowych

  • Organizacja imprez integracyjnych

  • Zarządzanie odzieżą roboczą (zamawianie, kontrola stanu odzieży)

  • Zarządzanie pakietami medycznymi i ubezpieczeniowymi – dokonywanie zgłoszeń pracowników, obsługa platformy

  • Koordynacja rozmów rekrutacyjnych

  • Koordynacja zatrudnień (przygotowanie/wydanie kart pracowniczych, przydział szafek, itp.)

  • Nadzór nad systemem czasu pracy pracowników tymczasowych i kontakt z agencją pracy (wyjaśnianie przyczyn nieobecności, przyjmowanie wniosków od pracowników itp.)

  • Umieszczanie ogłoszeń na stronie wewnętrznej firmy

  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego

  • Praca zgodnie z wytycznymi systemów zarządzania środowiskiem i jakością (ISO 14001 & ISO 9001)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

  • Znajomosć języka angielskiego – poziom B2

  • Praca z informacjami poufnymi

  • Wielozadaniowość i umiejętność zarządzania czasem

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Asplex Sp. z o.o., to centrum logistyczne oraz centrum napraw należące do firmy Acer obsługuje klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, realizując swój cel, którym jest przełamywanie barier między ludźmi a technologią.

Przewiń do profilu firmy