Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka - Asystent Biura (k/m)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Biura Głównego w Warszawie poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

    Recepcjonistka / Asystent Biura (k/m)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Jeśli poszukujesz swoich pierwszych doświadczeń zawodowych lub jeśli chcesz kontynuować swój rozwój zawodowy w obszarze administracji.

    Zaaplikuj już teraz!

    Oczekujemy:

    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność, otwartość
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność, skrupulatność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
    • niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
    • świetną atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju w strukturach organizacji
    • dofinansowanie do posiłków
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

    Zadania:

    • obsługa sekretariatu – odbieranie/łączenie telefonów oraz przyjmowanie gości
    • obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej
    • organizacja spotkań
    • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami artykułów biurowych
    • wsparcie Biura Zarządu w zakresie prac administracyjnych i organizacji kalendarza Zarządu
    • wspieranie zespołu w codziennej pracy