Oferta pracy

Recepcjonistka / Asystentka Biura

ATAL S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ATAL S.A. to jeden z największych ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych,
od czerwca 2015 roku notowany na Rynku Głównym GPW.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura
  • Wsparcie administracyjno- organizacyjne codziennej pracy Pracowników Biura
  • Obsługa Recepcji/Sekretariatu
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Przygotowanie i obsługa spotkań
  • Organizowanie podróży służbowych
  • Sporządzanie/redagowanie pism
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie rejestrów obowiązujących w biurze
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentów
  • Rejestracja faktur
  • Pośrednictwo oraz zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Dbanie o porządek (ogólny wygląd) Biura oraz Recepcji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej,
  • Umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych, komunikatywność
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Kafeterię benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i pakiety sportowe
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, „Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ATAL S.A., wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez ATAL S.A. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, że Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie (43-400), ul. Stawowa 27. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, która może być cofnięta w każdym czasie, jednak jest konieczna do uwzględnienia Pana / Pani aplikacji w procesie rekrutacji. We wszelkich sprawach dotyczących danych osobowych z Administratorem można skontaktować się listownie na adres wskazany powyżej lub adres e –mail [email protected] .

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajduje się w dalszym etapie aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy