Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka - Asystentka Biura

CitihausO firmie

  • Na Błonie 40
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Citihaus

Na Błonie 40

Kraków

           ZADANIA:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,
  • Zlecone prace administracyjno-biurowe,
  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
  • Współpraca z firmami kurierskimi,
  • Przygotowywanie spotkań, obsługa gości i spotkań biznesowych,
  • Pomoc w zakresie obsługi administracyjnej biura,
  • Zarządzanie rezerwacją sal konferencyjnych i przygotowywanie ich do spotkań,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Rezerwacja hoteli, restauracji, miejsc spotkań, itp.,
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • Wsparcie administracyjne innych działów w firmie,
  • Dbanie o wygląd biura.

           WYMAGANIA:

  • Komunikatywność, rzetelność, samodzielność,
  • Nienaganna kultura osobista,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

          OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Umowę zlecenie na atrakcyjnych warunkach,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,

Ogłoszenie archiwalne