Oferta pracy

Recepcjonistka - Asystentka Biura

IOTARCHITECTS sp. z o.o.O firmie

2 500‐3 500 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Altowa 18
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 29 paź 2020
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

IOTARCHITECTS sp. z o.o.

Altowa 18

Warszawa

IoT Architects Sp. z o.o. to młoda, polska firma technologiczna zajmująca się badaniami i rozwojem rozwiązań Internetu Rzeczy. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura
  • Wsparcie administracyjno - organizacyjne w codziennej pracy pracowników Biura
  • Obsługa Recepcji
  • Przygotowanie i obsługa spotkań firmowych
  • Sporządzanie/redagowanie pism
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentów
  • Rejestracja faktur
  • Dbanie o porządek (ogólny wygląd) Biura oraz Recepcji

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej,
  • Umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych, komunikatywność
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy