Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka - Asystentka Biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy handlowej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • codzienna dbałość o sprawne funkcjonowanie biura
    • obsługa bieżących spraw administracyjnych
    • obsługa recepcji firmy
    • wsparcie zespołu handlowców w codziennej pracy poprzez przygotowywanie ofert handlowych
    • tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów
    • organizacja i obsługa spotkań
    • rozliczanie bieżących rachunków i wystawianie faktur
    • nadzór nad obiegiem dokumentacji i korespondencji
    • dbanie o wizerunek pracodawcy i estetykę biura

    Oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • umiejętność pracy w środowisku Microsoft oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • samodzielność w działaniu
    • doskonała organizacja pracy
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie z szerokim pakietem benefitów
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z poniższymi klauzulami za pomocą przycisku aplikowania z powołaniem się na numer referencyjny EBE/SV/RP/2012/2018.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
    oraz
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".
    Klauzula informacyjna
    dla celów pośrednictwa w rekrutacji
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    TAK NIE
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa z siedzibą w Warszawie (00-246), przy ulicy Miodowej 14 („Administrator”).
    2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem na adres email: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji prowadzonej na rzecz kontrahentów Administratora, na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane do celu przyszłych rekrutacji.
    5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT, podmioty na których rzecz Administrator prowadzi rekrutację, podmioty powiązane organizacyjnie z Administratorem w tym w szczególności DIHK (Deutscher Industrie- und Handelskammertag).
    6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – do czasu wycofania zgody.
    7. Ma Pani/Pan prawo żądania: dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu.
    8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.
    10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.