Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka - Asystentka z angielskim oraz innym językiem obcym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-12-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o.

    Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. jest firmą handlową, obecną od 2010 roku na międzynarodowym rynku surowców i produktów chemicznych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa biura
    • Wykonywanie prac administracyjnych
    • Nadzór nad estetyką biura
    • Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych
    • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych z obecnymi i nowymi Klientami
    • Obsługa spotkań biznesowych w firmie

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • biegła znajomość języka polskiego,  angielskiego oraz innego języka obcego  zarówno w mowie jak i w piśmie
    • miła aparycja
    • bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi i utrzymywanie pozytywnych relacji z otoczeniem
    • dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
    • dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie, elastyczność oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność taktownego i sprawnego prowadzenia rozmów przez telefon

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie logistyki chemii przemysłowej
    • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dołączenie do aplikacji CV. List motywacyjny mile widziany.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17."