Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka - Asystentka Zarządu

  • Piaseczno, Warszawa, Stara Iwiczna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Asystent
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

    top

    W Elesa+Ganter Polska wierzymy, że recepcja to serce biura.

    Sprawnie działająca poprawia przepływ informacji w całej firmie, będąc jej najważniejszą
    wizytówką. Jeśli jesteś z natury organizatorem i cechuje cię pozytywne nastawienie do ludzi
    i powierzanych zadań, czekamy właśnie na Ciebie.

    Czym będziesz zajmować się w Elesa+Ganter?

    • Kompleksowym prowadzeniem recepcji biura, w tym wsparciem w obsłudze klienta
    • Profesjonalną obsługą bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Prowadzeniem podręcznej kasy i raportami kasowymi
    • Przygotowywaniem dokumentów do urzędów, rejestrowaniem faktur i sporządzaniem sprawozdań
    • Analizą przesyłanych umów i warunków zakupu klientów oraz merytorycznym ustosunkowanie się do nich
    • Koordynacją terminów transportu i sprawozdawczości
    • Wsparciem w organizacji kalendarza Dyrektora Zarządzającego i innych tematach organizacyjnych dla Zarządu, jak i całej firmy

    To stanowisko jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie nauki (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, filologia/lingwistyka)
    • Znasz płynnie język angielski w mowie i piśmie (min. B2), a językiem polskim posługujesz się z dbałością o strukturę i formę
    • Chętnie współpracował/a byś z Zarządem firmy w kwestiach organizacyjnych i merytorycznych tematach administracyjnych
    • Jesteś samodzielny/a i dokładny/a w działaniu
    • Lubisz kontakt z Klientem i cechuje cię wysoka kultura osobista

    Gwarantujemy

    Nową recepcję, a w niej otwartość na zmiany organizacyjne i Twoje pomysły :)
    Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu
    o umowę o pracę
    Dużą samodzielność działania
    i odpowiedzialne zadania
    Prywatną
    opiekę medyczną
    Przyjazną atmosferę pracy oraz wyjazdy integracyjne
    Atrakcyjne
    wynagrodzenie

    O Elesa+Ganter

    Jesteśmy włosko-niemieckim producentem standardowych elementów do maszyn i urządzeń, używanych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu na świecie. Od ponad 75 lat aktywnie wspieramy inżynierów i konstruktorów maszyn, oferując im innowacyjne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży i być częścią zgranego oraz przyjaznego zespołu, ta praca jest dla Ciebie idealna. Na Twoją aplikację czekamy do 12.04.2019r.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
    „Wysyłając niniejszą ofertę pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Starej Iwicznej, 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 23, tj. przez administratora danych. Zostałem powiadomiony, że moje dane będą wykorzystane dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji i ew. przyszłych takich procesów. Zostałem też poinformowany o prawie dostępu do moich danych, o możliwości ich poprawienia i wycofania zgody na przetwarzanie moich danych oraz do bycia zapomnianym, a także o możliwości wniesienia skargi do organu nadzorczego”.