Oferta pracy

Recepcjonistka - Asystentka Zarządu

Atende S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

Atende S.A.

Plac Konesera 10a

Warszawa

Atende S.A. jest jedną z czołowych firm branży IT w Polsce, obecną na rynku od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w czterech głównych dziedzinach: integracji systemów teleinformatycznych (sieci, systemy obliczeniowe, bezpieczeństwo), integracji infrastruktury technicznej (wyposażenie centrów danych, zasilanie gwarantowane, inteligentne budynki), outsourcingu IT oraz usługach opartych na platformach technologicznych świadczonych w modelu cloud computingu.

Odwiedź nas i dowiedz się więcej na www.atende.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / Asystentka Zarządu

Miejsce pracy:

Atende S.A., Plac Konesera 10a, Warszawa

Twoje obowiązki będą polegały na:

  • bieżącej obsłudze sekretariatu zarządu oraz recepcji;
  • dbaniu o dobry wizerunek Spółki;
  • przyjmowaniu gości – kontrahenci / klienci (w tym anglojęzyczni);
  • obsłudze centrali telefonicznej;
  • prowadzeniu kalendarza zarządu;
  • wsparciu zarządu w sprawach organizacyjnych;
  • obsłudze korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • sprawowaniu nadzoru nad odpowiednim obiegiem dokumentów w sekretariacie zarządu oraz w całej Spółce;
  • przygotowywaniu spotkań w salach konferencyjnych;
  • rezerwacji hoteli, zakup biletów PKP/ lotniczych;
  • czynnościach administracyjnych związanych z zarządzaniem sekretariatem zarządu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych oraz znajomości pakietu MS Office;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • systematyczności, rzetelności i odpowiedzialności;
  • miłej prezencji i wysokiej kultury osobistej;
  • proaktywnej postawy oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził/a do pracy z uśmiechem;
  • lubimy awansować naszych pracowników, bo wiemy, że rozwój jest dla nich ważny;
  • chcemy, abyś pracował/a z nami jak najdłużej, bo wiemy, że stabilizacja zawodowa ma znaczenie;
  • dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników;
  • dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa.
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Atende S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Atende S.A. z siedzibą w Warszawie przy placu Konesera 10A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy