Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka - Asystentka Zarządu

Rochstar S.A.

Wał Miedzeszyński 384

Warszawa

Firma Rochstar S. A. - wiodący producent programów telewizyjnych, m. in. „Taniec z Gwiazdami”, „Voice of Poland"

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań.
  • Obsługa biura, realizacja zadań administracyjno-biurowych.
  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej.
  • Dbałość o sprawny obieg dokumentów firmowych (także elektronicznych).
  • Kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura.
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i dyskrecja.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie na poziomie 3500 – 4000 zł netto, w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne