Recepcjonistka

JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.

  • Aleja Jana Pawła II 150, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleja Jana Pawła II 150

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze

  • Przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel)

  • Wsparcie działu handlowego

  • Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branżach związanych z bezpośrednią obsługą Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu dzięki wysokim zdolnościom komunikacyjnym

  • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Pozytywne nastawienie

  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie zmianowym w tygodniu 7:00 a 19:00 oraz w sobotę (8:00 a 14:00)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa wraz z systemem premiowym)

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ścieżkę szkoleń dedykowanych stanowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Chciałbyś dołączyć do zespołu światowego lidera innowacyjności i technologii? Zmień swoją rzeczywistość na lepsze i zostań częścią firmy Toyota Jaworski Auto – organizacji, która łączy najwyższą jakość obsługi klienta, prestiż marki Toyota z wieloletnią i najwyższą w regionie pozycją na rynku motoryzacyjnym. Toyota Jaworski Auto to Autoryzowany Dealer Toyoty, który obecnie do swojego Zespołu poszukuje Pracownika Recepcji.

Każda wspaniała podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku!

Przewiń do profilu firmy